Lietuvos moterų konferencija ''Veikli''


VEIKLI- diena pilna įkvepiančių ir gyvenimą keičiančių pranešimų!

VEIKLI konferencija, skirta visoms Lietuvos moterims, kurios laiko ne tik visus keturis namų kampus, puoselėdamos šeimos židinį, bet ir visoms dirbančioms, siekiančioms karjeros aukštumų, valdančioms verslus ar vis dar ieškančioms savęs įprasminimo.

VEIKLI žinomi lektoriai ir įkvepiantys žmonės dalinsis naudingomis įžvalgomis, padėsiančiomis pasisemti optimizmo, motyvacijos, išminties, meilės sau, įkvėpimo, sąmoningumo, atsakingumo ir polėkio. Nors kiekviena moteris turi savo vidinį „kompasą“ – intuiciją, kuri padeda priimti teisingus sprendimus, tačiau pritrūkstam laiko stabtelti ir jai išgirsti. Todėl moterys lavins įgūdžius, padėsiančius kuriant geriausią jų pačių versiją, atskleidžiant jų unikalumą ir individualumą. Juk tik harmoninga ir save pažinusi asmenybė gali būti laiminga. 

VEIKLI  padės atrasti aukso vidurį tarp savęs, šeimos ir profesinės veiklos, siekiant kokybiško gyvenimo ir savęs pažinimo. Konferencijos dalyvės ne tik išgirs naudingų žinomų lektorių specialistų patarimų, įkvepiančių veiklių moterų istorijų ir diskusijų, bet ir turės galimybę užmegzti naujų pažinčių, susirasti bendraminčių, verslo partnerių, susipažinti su rinkos naujienomis-specializuotomis paslaugomis moterims.

                                                                          
                                                                  VEIKLI keičia moters pasaulį, pajusk šią jėgą ir tu!